Modna i praktyczna torba to must have każdej Kobiety.
biała torebka

Klasyczna modna torba

Magdalena
Magdalena
25 czerwca 201930 sierpnia 2019

Moda się zmienia jak w kalejdoskopie i czasami przybiera różne oblicza. Dziwaczne i przerysowane wizje projektantów rzadko trafiają na ulice, ale często są inspiracją dla sieciówek, które przemycają pewne elementy do mody casualowej.

Oryginalne projekty pojawiają się także wśród torebek. Posiadanie jednak takiej rzucającej się w oczy, ma przynajmniej trzy minusy. Po pierwsze długo jej nie ponosisz, bo szybko wyjdzie z mody, po drugie jej cena też będzie wyjątkowa, po trzecie za wymyślnym wyglądem, zwykle idzie dosyć niewielka użyteczność.

Prawdziwie modna torebka damska

Szukając czegoś wyjątkowego, ale pozbawionego wspomnianych minusów, popatrz raczej w kierunku klasycznych modeli i zwróć uwagę na detale:

  • Praktyczna listonoszka, w nieoczywistym kolorze, który króluje w danym sezonie, będzie funkcjonalna i wygodna, a jednocześnie modna.
  • Torba na laptopa też wcale nie musi być nudna i czarna – poszukaj wzorzystych, pikowanych, albo takich, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwykła torebka, a w środku mają specjalną przegrodę na komputer.
  • Torba miejska ozdobiona kwiatowymi kieszeniami nabierze lekkości i świeżości, zachowując swoją praktyczność i uniwersalność.

Najważniejsze nie przejmuj się za bardzo pomysłami projektantów. Modna damska torebka to, podobnie jak ubrania, taka, z którą będziesz się czuła dobrze, która będzie spełniać twoje potrzeby i będzie się podobać tobie. Dopasuj ją więc do swojego stylu, trybu życia i oczekiwań. Moda ma służyć tobie – nie ty modzie.

Klasyczna torebka damska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *