Modna i praktyczna torba to must have każdej Kobiety.
torebka użyteczna

Oto jakie torebki kupujecie najchętniej

Magdalena
Magdalena
20 czerwca 20197 lipca 2019

Jeśli w ciągu roku nie bardzo miałaś czas i możliwość śledzić, co będzie modne i teraz, kiedy nadeszło lato, nie orientujesz się w trendach, zobacz, które niestandardowe modele cieszyły się największą popularnością. 

Nietypowa modna torebka damska

  • Kuferek – sztywne torebki cieszą się popularnością od dawna, ale dziś nie są to już tylko prostokątne pudełeczka. Pomysłowość projektantów zadziwia chyba wszystkich. Różne kształty i co ważniejsze kolory, sprawiają, że kuferki zdobywają serca coraz częściej.
  • Torebki okrągłe – zwłaszcza te niewielkie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Być może dlatego, że choć kształt i wielkość na to nie wskazuje, skrywają całkiem pojemne wnętrze. Nieograniczona liczba wersji kolorystycznych i wzorów sprawia, że każda z nas znajdzie swoją ulubioną.
  • Torby pikowane – są modne kolejny sezon i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Możesz wybierać między takimi, gdzie pikowanie jest jedyną ozdobą lub gdzie dodatkowo podkreśla unikalność wzoru.
  • Torebka z naszywkami – to dowód, że moda wraca! Naszywki były hitem w latach 90 i teraz znowu są bardzo popularne. Taką torebkę możesz zrobić sobie sama i to niewielkim kosztem. Wystarczy kupić kilka naszywek lub, żeby było łatwiej, naprasowanek i dowolnie ozdobić swoją ulubiona torbę. Gwarantuje to jej niepowtarzalność. Oczywiście, jeśli takie zabawy nie są dla ciebie, gotowe torby znajdziesz w sklepach.

Torbę kupić może każda z nas, ale z najbardziej modna torebka damska nie wygra z taką niepowtarzalną wykonaną lub przynajmniej ozdobioną własnoręcznie.

Modne torebkiTorebki damskie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *