Modna i praktyczna torba to must have każdej Kobiety.
modna torebka damska

Słoma, drewno, folia – modna torebka damska

Magdalena
Magdalena
14 czerwca 20197 lipca 2019

Czy będzie lepszy moment w roku, żeby wyróżnić się czymś szalonym, niż środek lata? Urlop, słońce, długie dni i ciepłe noce, aż zachęcają, żeby poeksperymentować z modą.

Postaw na torebkę niebanalną

  • Torebka słomiana – hit letnich stylizacji – wyplatana rzeczywiście ze słomy, dzięki czemu jest bardzo lekka, a mnogość kształtów i fasonów pozwoli ci znaleźć coś dla siebie. Są takie w formie koszyka, z rączkami na ramię, które sprawdzą się świetnie jako torba plażowa. Są i takie, które mają wszytą podszewkę, kieszonki i nawet zapięcie na zamek, więc możesz ją nosić jako codzienną torebkę. Ważne dla wielu – w pełni ekologiczna.
  • Najbardziej modna torba, to torba transparentna. Zrobiona z grubej przezroczystej folii, przez którą widać wnętrze. Nie dosłownie, bo nie chodzi przecież o to, żeby pokazywać światu zawartość naszej torby. Kolorowa kosmetyczka, czy nawet dopasowana wielkością torba wewnętrzna dopełniają stylizację. Niektóre modele mają możliwość odpinania i wymiany wkładek.
  • Torebka wypleciona z drewnianych koralików lub z elementami z drewna, to propozycja dla odważnych. Z jej praktycznością i wygodą można dyskutować, ale przyznaj – czasem nie chodzi o funkcjonalność. Kiedy chcesz naprawdę się wyróżnić poszukaj takich nieoczywistych z drewnianym dnem, lub w całości wykonaną z drewna.

Jeśli jednak masz ochotę w mniej wyrazisty sposób zaakcentować letni nastrój pamiętaj, że modna torebka damska to też kolor, kształt, wzór. Prosta listonoszka w musztardowym kolorze, szoperka w egzotyczne kwiaty czy niewielki kuferek też dadzą radę.

Modne torebkiTorebki damskie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *