Modna i praktyczna torba to must have każdej Kobiety.
torebka damska

Torebkowe must have na lato

Magdalena
Magdalena
7 lipca 2019

Torebka jest chyba najbardziej intensywnie użytkowana część damskiej garderoby. Ubrania zmieniamy codziennie, buty podobnie, ale torba, najczęściej ta sama, wędruje z nami długimi tygodniami. Ale czy to znaczy, że jedna nam wystarczy?

Jakie torebki powinna mieć każda kobieta:

  • codzienną – modna torba powinna być wygodna, z poręcznymi kieszonkami, często z miejscem na laptopa. Powinna być na tyle pojemna, by zmieściło się w niej drugie śniadanie, butelka na wodę lub kubek na kawę, a także szybkie zakupy.
  • wieczorową – może nie jest niezbędna, ale powinna jednak się znaleźć w zestawie. Każdej z nas prędzej czy później trafi się większe wyjście. Mała uniwersalna kopertówka nie zajmuje dużo miejsca, a uratuje każdą kreację.
  • swobodną – taką jak niezmiennie modna torebka damska typu listonoszka lub nawet torba w kształcie worka – na wyjścia ze znajomymi, na urlop, na zakupy z przyjaciółką. Taka, do której wrzucisz niezbędne rzeczy, a jednocześnie będziesz miała wolne ręce.

 

Te trzy modele, to niezbędne minimum, ale przyda się jeszcze mała torba weekendowa – coś pośredniego między torebką, a walizką, na krótkie wyjazdy, kiedy nie potrzebujesz za dużo bagażu. Ogromną popularnością cieszą się też worko-plecaki, które głównie są ozdobą stylizacji, ale spełniają też funkcję całkiem pojemnej torebki. A jeśli jesteś prawdziwą minimalistką, to wystarczy ci kobieca nerka, malutka modna torebka, którą nosi się podobnie do paska.

Prawda jest jednak taka, że większość z nas ma ich dużo więcej. Bo czy istnieje bardziej kobiecy atrybut niż modna torba?

Modne torebkiTorebki damskie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *