Modna i praktyczna torba to must have każdej Kobiety.
torebka modna

Skąd mam wiedzieć, czy to jest modna torba?

Magdalena
Magdalena
30 maja 20197 lipca 2019

Postanowiłaś sprawić sobie nową torebkę, wybrałaś się na zakupy, weszłaś do sklepu i szok. Spodziewałaś się, że już w drzwiach zobaczysz, co jest przebojem sezonu, a tymczasem … Torebki duże i małe, jasne i ciemne, torba skórzana i tekstylna, jednolite i wzorzyste. Jak z nich wybrać tę jedyną?

Wybór nie będzie całkiem prosty, ale możesz spróbować go sobie ułatwić. Jeszcze zanim udasz się do sklepu, pomyśl:

  • jakiej wielkości powinna być torebka
  • jaki ma być jej charakter (poważny czy luzacki)
  • jak długo ma ci służyć
  • ile jesteś gotowa zapłacić
  • jaki kolor byłby najlepszy, a jakiego nie zaakceptujesz.

Krąg poszukiwań nieco zawężony, więc idźmy krok dalej.

Przejdź się po sklepach odzieżowych i zobacz czy nie wyłapiesz jakiegoś trendu. Jeśli na przykład w każdym sklepie widzisz koszule w kratę, albo gdzie nie spojrzysz, tam egzotyczne liście, to może być wskazówka, w jakim stylu powinna być modna torebka damska. Teraz pomyśl jakie ubrania masz w swojej szafie – czy nosisz się klasycznie, czy swobodnie? A może większość ubrań jest w określonym kolorze? To też ułatwi sprawę.

Kupujemy torebkę idealną

Wiesz już, że ma być raczej duża, niekoniecznie elegancka, ale i niezbyt swobodna. Rzadko zmieniasz torebki, więc możesz zapłacić więcej. A ponieważ najczęściej nosisz dżinsy i sweterki, to najchętniej kupiłabyś torbę brązową lub granatową.

Pozostaje już tylko zdecydować czy ma musi długi pasek, czy ma się zapinać na zamek czy wolisz klapkę i czy potrzebujesz wielu kieszonek, czy wystarczą ci dwie. W ten sposób za chwilę dopasowana i modna torba będzie twoja.

Modne torebkiTorebki damskie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *