Modna i praktyczna torba to must have każdej Kobiety.
moda torebki

Modna torba jako dodatek do stylizacji

Magdalena
Magdalena
24 maja 20197 lipca 2019

Torebkę ma każda kobieta – nie zawsze jest to torba skórzana lu ekskluzywna torebka markowa. Często mamy więcej niż jedną. Dlaczego więc tego nie wykorzystać i to właśnie przy jej pomocy doganiać szybko zmieniającą się modę?

Trendy w modzie zmieniają się tak często, że czasem naprawdę nie wiadomo, co jest obecnie na topie. Wcześniej, gdy bezkrytycznie modne były określone fasony, było to odrobinę krzywdzące. Od kilku sezonów obserwuje się jednak tendencję, który może uprościć sprawę. Zamiast bowiem stawiać na krój, czy długość ubrań, kreatorzy stawiają na motywy przewodnie.

Jak szybko odmienić garderobę

Wraz z odejściem od konkretnych krojów, umacnia się moda na kupowanie lepszych gatunkowo ubrań. One są droższe, ale za to bardziej trwałe. Wybieramy więc modele klasyczne, żeby ponosić je dłużej. Dlatego bardziej sensownym zakupem niż wymiana całej garderoby, tylko dlatego, że akurat w tym sezonie modne są groszki, a nie paski, będzie dobranie dodatku. Modna torebka damska, czy biżuteria zrobią swoje. Naprawdę rozsądniej jest skompletować sobie dobrej jakości ubraniowy zestaw bazowy i urozmaicać go akcesoriami.

Dla przykładu – proste spodnie i jasna koszula, będą dobrze wyglądały w każdej stylizacji. Modna torba – na przykład torba skórzana – może być akcentem, który określi, czy chcesz wyglądać bardziej formalnie, czy bardziej na luzie.

Jeśli modne są elementy etniczne, łatwiej dokupić wisiorek z muszelek lub torebkę w stylu boho, niż specjalnie kupować wzorzystą bluzkę, czy sukienkę. Zwłaszcza, że w przyszłym sezonie raczej już modne nie będą, a i tobie znudzi się dosyć szybko.

Modne torebkiTorebki damskie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *